| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut adresa de email si am intrat sa ma inregistrez cu ea e hi5 si acolo imi spune ca am nevoie de un cod sa-m activez contul. imi spune si mie cineva ce inseamna asta sau ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ar fi trebuit sa primesti pe adresa de mail pe care ai introdus-o un mail de la hi5 in care sa ai codul de activare. Cauta in "inbox" sau in "spam". In cazul in care nu gasesti, intra din nou pe hi5, da sa-ti retrimita acel mail si asigura-te ca nu ai setate optiunile de la spam in asa fel incat sa te impiedice sa primesti acel mail. Succes!

| sese a răspuns:

Cauta in casuta de Mail.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parola de la mesenger tio trebuie