| radu75 a întrebat:

Un nou sistem de operare ameninta androidul. voi ce parere aveti, va rezista ANDROID pe piata? e vorba despre un nou sistem de operare care se cheama UBUNTU. http://www.youtube.com/watch?v=iv1Z7bf4jXY

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Da am vazut si eu stirea. va rezista insa si ubuntu o sa fie ceva. eu nu sunt de-acord ca dupa cativa ani o sa avem 7000 de sisteme de operare pentru telefoane si nu o sa stim care sa-l alegem (unul o sa fie bun pentru ceva, altul pentru altceva etc.)