| Pitic a întrebat:

Unde pot găsi instrucțiuni de utilizare pentru galaxy note 4.
Nu știu sa Îl folosesc și pe net nu găsesc nimic nici în tutorialele de pe YouTube nu gases ce îmi trebuie.

Răspuns Câştigător
| Master1ro a răspuns:

Pe site-ul producatorului:
http://www.samsung.com/......910CZWEROM

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E furat? Daca nu, ar trebui sa ai un manual prin cutie. De site-ul Samsung nici nu mai aduc aminte...

| Robi1444 a răspuns:

Cauta mai precis pe Youtube si ai sa gasesti. sunt multe tutoriale.

| ionut9999999 a răspuns:

Tu nu ai observat ca ai o carte in cutie?
In aia sunt Instrucțiunile de folosire la orice telefon.

| Vi1rus a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=r4j2oKHDitM Asta e unul din tutoriale, cauta si o sa gasesti mai multe. Bafta