| gheorghe696969 a întrebat:

unde pot invata limbaje de programare online? un link. ceva? si vreau sa invat de la 0( c++ sau java sau my squel) multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei pastram legatura, eu incep cu html de azi, am descarcat turoriale video apoi pun in aplicarea ceea ce cunosc

| gheorghe696969 explică (pentru RAY):

Ok.daca vrei sa pastram legatura da-mi fb sau nr de telefon..si primesti si funda si un prieten (eu vin la pachet) o zi buna domnule! pupici laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca nu ai nicio notiune legata de programare, nu e cazul sa incepi cu un limbaj din prima.

Pui mana pe niste manuale de info de clasa a 9a si vezi cu ce se mananca programarea.

Cand prinzi niste principii si niste directii apoi incepi sa pui in practica intr un limbaj de programare, ideal in C/C++ nicidecum in Java care este un limbaj orientat obiect.

my squel, nu stiu ce inseamna, dar mySql nu e un limbaj de programare