| Silvianus a întrebat:

Urgent, am nevoie de ajutor! Mi-am facut cont pe miniclip si joc doar biliard. Dar as vrea sa fie contul pe acelasi email dar sa fie alt cont sau sa il resetez de la 0 pentru ca am consumat cash si na. Cum as putea sa sterg sau sa resetez contul? Vreau sa fie pe acelasi email. Am trimis la contact dar nimic.

5 răspunsuri:
| Silvianus explică:

Dar ce legatura are raspunsul tau cu intrebarea?

| darrio2007 a răspuns (pentru Silvianus):

Niciuna.Ca si intrebarea ta.

| darrio2007 a răspuns:

Vorbeste frumos, baiete.Ca nu te-am jignit cu nimic.Multumeste-te ca numai cu mine comunici pe la intrebarea asta.Nu vezi ca sta lumea la coada sa-ti raspunda la intrebarea asta irelevantă.

| Silvianus explică (pentru darrio2007):

Ma inca n-ai plecat? Vad ca nu mai poti dupa mine, du-te!

| darrio2007 a răspuns (pentru Silvianus):

Nu am plecat, măi tinere nou nascut.