| FranComello a întrebat:

URGENT!
Am Samsung S3 Mini si mi s-a blocat. Aveam deschis chat head-ul de la Facebook Messenger si voiam sa fac o fotografie. Am dat pe ecran complet si mi s-a blocat. El inca mai merge, dar imi apare tampenia aia pe ecran. sad Ce pot face? Va rog! Cat mai repede! URGENT!

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Mie daca mi s-ar bloca si nu ar merge sa il inchid sau sa-i dau restart din buton (tinut apasat 10 secunde sau mai mult) si daca nu are un alt buton de reset, i-as scoate bateria, as instala bateria dupa 1 minut si l-as porni din nou. Daca s-a blocat, se pot pierde date din el, fisiere din moment ce nu se poate inchide normal.

2 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Restarteaza-l. Daca tot apare, du-te la setari, dupa aia la aplicatii, gaseste facebook mess. si opreste fortat. Daca tot nu a disparut du-te la un reparatpr de telefoane. Oricum aplicatia e de vina. Facebook nu are recenzii prea bune si nu numai ti s-a intamplat

| Cazacu_Narcis_1993 a răspuns:

Dai restart. Daca poti sa il inchizi, ar merge si sa ii dai restart, dar uitete aici totusi, sper ca te-am ajutat. Funda?
http://www.youtube.com/watch?v=5v6_gQT-RJQ