| anonim_4396 a întrebat:

URGENT---Am o problema: am un mouse pe mufa de mouse. Dintr-o data s-a blocat, mouse-ul functiona dar pe ecran a intepenit complet. Apoi am folosit un timp un mouse wireless (logic ca pe USB), si ieri si asta s-a blocat. Cnd am deschis calculatorul nu mai se misca(r. i. p.). Acum am pus un alt mouse cu fir pe USB si deacamdat merge, dar nu stiutiu cat. Am incercat sa vad din control panel, dar nu mai recunostea mouseurile; FUNCTIONEAZA DAR NU LE RECUNOASTE! S. O. S. TPU, FUNDA

1 răspuns:
| danieldan123 a răspuns:

Sa stii ca e o setare facuta in acest fel deci trebuie sa te duci la un specialist