| Different333 a întrebat:

URGENT DE TOT! De mai multa vreme am avut si inca am probleme cu spatiul la telefon.Si mi-am luat asta-vara un card de 16 gb.Eu voiam sa imi actualizez Messengerul ca era urgent.Si eu am luat cardul cu gandul sa imi pot actualiza aplicatia pe el deoarece voi avea mai mult spatiu.Bine.Si il cumpar.Cand ma intorc acasa bag cardul, el fiind gol si mut Messengerul pe card si inca o aplicatie.Si cand sa mi'l actualizez....doar vad ca merge dar apoi spune ca am putin spatiu.Acum am poze si pe card, ca doar le'am facut cand am avut cardul bagat.Si vad ca am spatiu si mai mic fata de cat aveam la inceput, mai ales la Memorie telefon.Si acele poze nu vreau sa le sterg deoarece tin la ele mult.Si nici pe laptop nu le pot baga pentru ca nu prea umblu pe el si nu il am la indemana prea mult.Va rog mult de tot ajutati-ma.E urgent! Mai am 3 zile sa actualizez messengerul, si daca nu il actualizez nu va mai merge si am nevoie de el!

4 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Copiaza ce ti s-a salvat in card pe telefon formateaza cardul si dupa ce ai in telefon poze video muzica copiaza tot in card si iti ramane spatiul si pentru mes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai o adresă de Gmail și sigur ai, există aplicația Google foto unde poți sincroniza toate pozele acolo, după care le ștergi din telefon. Google îți oferă 15GB gratuit unde poți stoca destule poze. Iar cu aplicațiile, mai greu rulează de pe card decât din telefon...

| Mihai133747 a răspuns:

Poti sa iti cumperi o garsoniera boss.

| Different333 explică (pentru Mihai133747):

De ce?