| Different333 a întrebat:

Intrebarea aceasta tine de cealalta referitor la spatiul de pe telefon.Parca am auzit de memorie prin usb.Si am cablu de ala dar nu stiu cum sa procedez.Eu cum am o mai-mare problema, sa imi actualizez URGENT Messengerul, ma gandesc ca se poate actualiza aplicatia pe memoria laptopului.Cum as putea sa fac asta? Am nevoie urgent de ajutor!
Se gaseste un erou care sa ma ajute? Ii voi da drept recunostinta funda!winking

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Ai auzit prost, Cu ajutorul USB-ului poti muta poze, videoclipuri si fisiere de pe telefon, dar nu o sa poti niciodata sa-ti extinzi memoria telefonului cu cea a PC-ului.Pai gandeste-te la cei cu PC-uri ce au memorie de 1TB, pai iti dai seama ce era daca se putea asta laughing)))))))
Deci imi pare rau sa-ti dau vestea, dar n-ai decat sa-ti facu curat in tel

| Different333 explică (pentru Bogdan70001):

Dar degaba imi fac ca tot nu am spatiu

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Different333):

Cati GB ai?