| razvanggboss3 a întrebat:

VA ROG ajutati-ma! Nu imi mai merge calculatorul dupa ce am scos placa video si procesorul pentru ale curata calculatorul se aprinde dar nu imi arata nimic pe monitor toate van-urile merg si tot e ok in el dar la monitor nimic toate vonexiunile sunt ok si placa de video e pusa perfect iar procesorul e pus bine nici un pin nu e indoit sau murdar ce sa fac

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La un centru de depanare ai incercat?
In principiu cei de acolo sun foarte buni sa ti-l verifice si sa vada care-i problema!