| KENNKOV a întrebat:

Va rog este urgent. Nupot sa mai pun o ghilimele apas odata si nu apare nimi dar daca mai apas odata apare de doua ori
Primul raspuns bun primeste funda

Răspuns Câştigător
| zuzuzic a răspuns:

Atunci apasa pe buton, apoi spacebar si abia apoi pe a. Nu imi trebuie neaparat funda, stai linistit. Da funda raspunsului care chiar iti rezolva problema, daca o sa fie unul!

7 răspunsuri:
| zuzuzic a răspuns:

Buna! Asa am patit si eu. Nu cred ca ai ce sa faci, trebuie sa te obisnuiesti. Apasa prima data pe ghilimele, apoi scrie cuvantul -ai sa vezi ca o sa iti apara- apasa iarasi ca sa inchizi ghilimelele -nu o sa-ti apara nimic- si apasa spacebar-ul ca sa apara. Sper ca te-am ajutat!
Succes ^_^

| KENNKOV explică (pentru zuzuzic):

Stiam de chestia asta cu spacebar. Dar mergea inainte am reinstalat windowsul si de atunci nu mai merge...sad apasa pe acel buton si pe a si iti apare : á oricum iti dau funda dar astept sa vad si alte raspunsuri

| stanly7 a răspuns:

Intri in Control Panel
-> Region and Language
-> Keyboards and Languages
-> Change Keyboards
-> General.
Acolo o sa iti apara ca folosesti tastatura EN – United State International.
Tu trebuie sa selectezi EN – US dai OK
http://support.microsoft.com/kb/306560

| KENNKOV explică (pentru stanly7):

Am facut inaintea raspunsului tau dar nu a mers oricum am rezolvat problema

| KENNKOV explică (pentru zuzuzic):

Am rezolvat

| Dani_TaLa_1987 a răspuns:

Putem afla si noi cum ai facut ca sa iti mearga?

| KENNKOV explică (pentru Dani_TaLa_1987):

Am fututo pe mata!