| Wyo11 a întrebat:

Va rog frumos ma ajutati si pe mine.Mi-am descarcat NEED FOR SPEED MOST WANTED 2005. L-am instalat; am facut alea pe acolo si cand dau sa intru in joc imi apare eroarea : PLEASE INSERT THE CORRECT CD-ROM, SELECT OK AND RESTART APPLICATION.Va rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| V1P3RUL a răspuns:

Caută pe net crack NFS MW 2005. Dacă ai black edition caută NFS MW 2005 Crack Black edition. După ce îl descarci îl bagi unde ai instalat jocul so gata.

2 răspunsuri:
| Wyo11 explică (pentru V1P3RUL):

Si poti sa imi dai si mie un site de unde sa iau Crack-ul, ca nu stiu... Si nu e NFS MW black.

| V1P3RUL a răspuns (pentru Wyo11):

Ce versiune e jocul? 1.3 sau 1.2?
https://megagames.com/fixes/need-speed-most-wanted-1
Descarcă și patchul 1.3 ca să fii sigur ca merge.