| AdrianBoss17WOLF a întrebat:

Va salut dragi prieteni. La aparatul de spalat cu presiune pe intrarea de apa in el.Trebuie sa aiba apa presiune la intrarea in aparat? Sau o trage el singur? Funda+Vot happy

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Aparatul se alimenteaza singur de la reteaua publica de apa dar numai dupa ce l-ai conectat la o priza si ai actionat butonul de pornire al pistolului care disperseaza apa.

3 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF explică (pentru alessia5158):

Ok deci mai simplulaughing isi trage el apa. nu?

| alessia5158 a răspuns (pentru AdrianBoss17WOLF):

Da, dar numai daca este conectat la sursa de curent si sursa de apa.

| AdrianBoss17WOLF explică (pentru alessia5158):

Am inteles. Iti multumesc. happy