| NicVal74 a întrebat:

Va salut! va rog sa ma ajutati intr-o problema,am mai multe videoclipuri de diferite formate si as vrea sa le transform pe toate la un loc intr-un format dvd, va rog sa-mi recomanda-ti un program, Va Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Îţi trebuie ConvertX to DVD, bagi acolo toate filmele, apoi introduci un DVD în recorder, apoi dai convert şi gata. durează vreo 40 de minute, dar iese DVD, nu alte formate... Dacă-l găseşti şi nu ai licenţă, ţi-o trimit eu pe mail, sau şi programul, dacă nu-l găseşti. Lasă-mi un PM.

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Youtube Downloader.Pe la partea in care downloadeza videoclipuri de pe youtube, poti transforma videoclipurile in ce format doresti tu.