| lily_2111 a întrebat:

Voi ce probleme grave aveti? eu am una rea cine se pricepe sa imi dea adresa lui de e-mail si poate ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

Eu am atatea probleme pe care le consider grave insa daca stau sa ma gandesc la cei din Haiti cred ca problemele mele nici macar nu pot fi numite probleme la cat de minuscule sunt.

Puteai sa iti expui problema aici, sau ti-e teama ca vei fi aspru judecat? Nu eventual, ajutata de noi toti. Spui,, cine se pricepe" insa pentru mine e cam greu sa inteleg la ce trebuie sa se priceapa din moment ce nu ne dezvalui nimic, tind totusi sa cred ca te referi la cine se pricepe sa dea sfaturi. Ok, trecand peste, sunt convisa ca vei fi ajutat de cineva si ca orice problema ai tu are si o rezolvare.

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca ai asa o problema de grava, ce-ti trebuie un e-mail, mie imi poti da un mesaj privat pe TPU, daca vrei ajutor, bineinteles.

| EUSIATIT a răspuns:

Da mes privat daca nu vrei sa ti expui pb dar sincer nu vad de ce ai intrat pe acest site daca nu sp ce pb si ce intrebari.ai? nu ceri ajutor? sau asa de plictiseala/DE ce ti trebuie e mail nostru?

| emanuelf a răspuns:

Mai lily, am si eu o problema grava, atat de grava incat gravitatea ei ar agrava agravantul Gravului - Acesta este raspunsul potrivit pentru intrebarea ta plina de "sens". Bafta pentru altele mai bune.

| chrysa99 a răspuns:

Doamne roxy sa stii ca multi avem probleme si DA MESAJ PRIVAT adresa de mail a tuturor e privata! pui niste intrebari de te doare capurolling eyes iti spun eu nu o ai nici o pb grava ca te stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu am probleme asa de grave, doar simple nedumeriri ale adolescentilorwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragilor, fundita s-a dat, foarte bine dar s-a gandit cineva ca poate nu are curaj sa ne spuna? sunt tot felul de probleme pe lumea asta