| Dutu20Stefania a întrebat:

ma poate ajuta cineva? Nu ma pot conecta de pe telefon la adresa de mail(yahoo). Imi zice ca nu se poate conecta la servar.Pe PC, nu am probleme.

Răspuns Câştigător
| Emengir a răspuns:

Cand incerci de pe telefon e de pe o aplicatie? Daca da, atunci incearca sa o reinstalezi, daca nu verifica daca alte aplicatii merg bine (aplicatii ce folosesc internet).

| Dutu20Stefania explică (pentru Emengir):

Da,este o aplicatie.Am incercat sa si alte aplicatii, imi spune la fel.

| Dutu20Stefania explică (pentru Emengir):

Multumesc.Am rezolvat.Am gasit o aplicatie care functioneaza.