| cfrtobias a întrebat:

Voi ce root folositi si care merge acum instalat recent pentru Samsung? Kingo root nu mi-a mers de vreo o saptamana

8 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Daca nu merge ai bootloader-ul blocat si wu am xiaomi ai am incercat ai trebuie sa astept 3 zile pana sa incerc din nou :/

| Illuminati2016 a răspuns:

Incearca king root sau towelroot by geohot funda?

| cfrtobias explică (pentru Illuminati2016):

Am s5 mini

| cfrtobias explică (pentru Illuminati2016):

Nu imi apare cum e pe internet la kingo root la bootloader

| cfrtobias explică (pentru Illuminati2016):

Imi trebuie neaparat odin altfel nu ma lasa...

| Illuminati2016 a răspuns (pentru cfrtobias):

Apoi nu stiu Samsung cum se rooteaza cauta le net how to root s5mini / how to unlock bootloader s5 mini

| cfrtobias explică (pentru Illuminati2016):

Mai demult am avut s3 mini si o mers cu Kingo Root acum e blocat.

| Illuminati2016 a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu te lasa **** sa faci ce vor