| anonim_4396 a întrebat:

Voi in medie câte cereri de prietenie primiti pe Facebook pe zi?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Numarul de cereri depinde de cât de dezbracata esti in poze.
laughing

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alii98 a răspuns:

Odata la cateva saptamani/luni una random

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe an, poate. Mai ales la cate poze "am".

| SkittlesP a răspuns:

0, 2 pe an.

| ionutborcea a răspuns:

Eu primesc acum primesc în jur de 4-6/zii înainte primeam câte 9-12 /zii

| Silvanos a răspuns:

Hmmm depinde cat esti de popular si pozele pe care le ai...eu unul am 0 cereri pe zi laughing nimic nou

| Petrovic a răspuns:

2-3pe lună

| Violleta2022 a răspuns:

Nici una, pentru ca am inchis accesul public, sa mai fiu contactata!

| Mirris a răspuns:

Doar 4/5 pe an

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu primesc mereu, mai rar, dar oricum nu bag in lista mea de prieteni pe oricine.

| Aasdfghj a răspuns:

Primesc din an in paste dar nu adaug pe oricine.

| Mosotti a răspuns:

Nici una, de ce sa-mi dea careva cerere? Sa-si incarce lista aiurea? Nu are nici un sens.