| KaiSmile27 a întrebat:

Cât timp petreceți pe Facebook pe zi?
Mai trimiteți cereri de prietenie sau primiți?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Aproape 10 h

suntserios
| suntserios a răspuns:

5 min cât mai citește 3-4 grupuri care mă interesează.

| LordCristobal a răspuns:

O ora, imi place sa citesc stirile sportive si politice apoi nu mai stau pe Facebook.

| Celdrept a răspuns:

Pe tiktok stau foarte mult. Facebook e demodat de câțiva ani a apus.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu am Facebook, insa am Instagram si nici pe ala nu stau mult, 1h 30 in medie.

| Alecsandru322 a răspuns:

Cam o ora. Primesc dar multe fake... tu?

| KaiSmile27 explică (pentru Alecsandru322):

Eu maxim 5-10 minute. Întru din când în când pe zi, vad ce e la story și mai văd dacă e ceva interesant pe grupurile pe care m-am înscris

| KaiSmile27 explică (pentru Alecsandru322):

Mie mi se pare ciudat ca nu mi s-au acceptat niște cereri de prietenie de la niște persoane cu care mă înțeleg bine