| wolder a întrebat:

Vreau sa cumpar un Smart tv full hd cu wifi cu diagonala de 80 cu un pret maxim de 1.600 de lei. Ce functii sa posede in principal? Dupa ce alte caracteristici importante sa ma ghidez? Ce sa aiba in plus? Cateva sfaturi va rog daca va pricepeti.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Aceste Smart TV-uri, au tot ce ai cerut si ceea ce ai nevoie la un Smart - http://bit.ly/1ZGpdNT

| wolder explică (pentru RareşTPUro):

Ma uitasem la ele chiar azi, stiu sa folosesc filtrele. Ma gandeam ca cineva sa-mi dea mai multe detalii tehnice, dar cineva care chiar sa se priceapa si la detaliile despre produse, in fine.