| Fabio_Fabio_1992 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon perfomant, de calitate cu camera clara, buna, full hd. Am buget 1200 ron. Ce telefon imi recomandati?

6 răspunsuri:
| DariusB1203 a răspuns:

Salut. Samsung A5 sau Samsung J7.

| alexander911s a răspuns:

De la Samsung poţi să iei A5-A7 2016.
De la Apple un Iphone 5 16GB
De la Asus Zenfone 2
Mai sunt şi alte brand-uri dar mai puțin interesante.
Baftă

| Ciprian96CPY a răspuns:

Ceva din gama Samsung. Eu folosesc un S3 de la data aparitiei si n-am nici un fel de problema. Nu-ti recomand Huawei, Allview, xiaomi sau alte barnd-uri de genu...se "bulesc" repede din ce aud mai aud si eu.

| PANZER42 a răspuns:

Sfatul meu e sa iei unul bun, de calitate, dar la mana a 2-a. Cauta pe cineva care se pricepe cat de cat la telefoane, ca sa nu iti dea cine stie ce replica, si garantez ca te incadrezi pentru un Galaxy S6, asta daca nu vrei neaparat nou, bineinteles

| andreit05 a răspuns:

Asus Zenfone 2
Huawei P9 Lite
HTC Desire 820
Samsung J5 2016

| M4RK a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy J5(2016)
Samsung galaxy J7 (2016)
Astea 2 Samsung J5 si J7 au si blitz in fata si pe spate
Samsung galaxy A5(2016)