| Mario1994 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon perfomant si cu camera foto mai buna. Ce telefon imi recomandati? Pana la 900 lei. Va rog frumos! Va multumesc.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ia ti Asus Z010D camera de 13 MP dual sim poate suporta card de memorie pana la 32 gb, este un telefon apărut in 2015, il gasesti pe culorile negru sau alb la eMAG, media galaxy sau olx.

| iwefgOficiall a răspuns:

Salutare ai putea sa iei un Samsung j5 2016 sau un Huawei p9 2017
Huawei ar fi mai performant dar pentru poze este bun si Samsung.
http://www.emag.ro/......D2NW57BBM/

http://www.emag.ro/......DC7JD2BBM/

Huawei are octa core si Samsung are quad core alege ce preferi.

| Crisstinayy12 a răspuns:

ALLVIEW NU SUNT DE LOC PROASTE DE CALITATE! ALLVIEE A5 a rezistat la apa și nu îmi vine să cred, telefonul e chiar slăbuț și nu se sparge deloc sau de zgârie.

Samsung J5 (2015…2016) sunt praf toate că au o memorie de toată prostetimea, după ce poze mai faci, că pe Samsung nici nu poți intra in galerie să le ștergi.

Huawei

Răspuns utilizator avertizat
| anoniiim1807 a răspuns:

Allwiew x3 soul style
Allwiew v2 viper Xe (de acesta am eu) am 8mp pe fata si 13 pe spate. Face niste poze geniale

| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Huawei P9 lite face poze foarte frumoase am si eu si mai este bun si Samsung galaxy j5 2016... nu recomand deloc Allview. sunt de cea mai porasta calitate la telefoane