| JusTPauL a întrebat:

Vreau sa formatez telefonul, doar ca atunci cand dau sa revina la setarile din fabrica, imi apare " din pacate setari s-a oprit" ..cum pot rezolva problema asta sau cum pot formata telefonul?

Răspuns Câştigător
| Kirro a răspuns:

Vezi un tutorial pe net... sunt sigur ca este

6 răspunsuri:
| Laurentiu340 a răspuns:

Reseteaza-l din recovery mode happy daca ai Samsung tasta vol + home si pornire tii apasat pe ele pana iti apare acolo mai multe optiuni wipe data factory reset apoi yes si gata happy la unele telefoane e vol + si pornire amandoua apasate, BAFTA big grin

| Kirro a răspuns:

Incearca sa mai opresti din procese... poate o sa mearga

| JusTPauL explică (pentru Laurentiu340):

Am doar butoanele de volum si pornire.

| JusTPauL explică (pentru Kirro):

Am incercat si asta

| Kirro a răspuns (pentru JusTPauL):

Sau fa cum a spus colegu', tasta home (butonul din mijloc al telefonului, adica cel pe care apesi ca sa revina la pagina de pornire) + volum

| JusTPauL explică (pentru Kirro):

Nu am butoan de home pe care sa pot apasa...ele apar cand porneste telefonul..asa e la LG.