| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un Samsung I5500, si as vrea sa stiu niste pareri de la voi despre el.

7 răspunsuri:
| Pettricaaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ftoPr2z0Ih0 iti poti forma o parere...

| brunetzika16 a răspuns:

Produsele Samsung in general sunt de cea mai proasta calitate, asa ca te-as sfatui sa te indrepti spre alta marca.am vazut cum se fabrica produse Samsung, asa ca vorbesc in cunostinta de cauza.si am si eu 2 telefoane,primtite cadou, tot Samsung si merg de toata jena! decizia ta, dar eu te-as sfatui sa cauti altceva.

| Petricăă a răspuns:

Eu am i5500 si e dragut e bun til poti lua dar e micut

| Cipy23 a răspuns:

Salut! Telefonul seamana cu Samsung Corbi care este foarte folostitor dar ca pret tias recomanda sa iti ei un telefon Allview f3 sensy este mai util si este dual sim uite un site pentru al vedea mai bine http://www.youtube.com/watch?v=GJlXJXOSaww

| alyx a răspuns:

As vrea o parere personala, ca m-am uitat pe youtube destul big grin

| alyx a răspuns (pentru Cipy23):

Ma intereseaza un tel cu android.

| Cipy23 a răspuns:

Daca doresti un telefon cu android ia-ti un telefon Allview p1 alldro
care este dual sim, dar depinde la ce il folosesti. Pretul lui este de 650 lei