| adam89 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta sau un laptop dar nu ma pricep care marca ii mai buna si ce mar tine mai mult! Imi puteti da informatii? Va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| MelindaVictoria a răspuns:

Pai este o diferenta enorma intre tableta si laptop. Depinde ce vrei sa faci cu device-ul pe care doresti sa il achizitionezi. Eu iti recomand laptopul pentru ca este multitasking, tine mult mai mult si te ajuta enorm in proiecte sau browsing. De asemenea, depinde si cat doresti sa investesti in achizitie. Daca vrei si laptop si tableta ia-ti un 2in1. Cele mai bune si calitate si pret sunt de la Lenovo. Daca vrei laptop iti recomand Asus, iar daca vrei tableta iti recomand una de 10 inchi Lenovo sau Samsung.

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca ai bani ia-ti HP laptop iar la tableta ce sa zic Asus e mai bun da cat Samsung