| dary461 a întrebat:

Deci vreau sa imi cumpar un laptop sau o tableta si nu prea stiu ce firma la ambele! Ma puteti ajuta cu niste firme si ce sa aleg laptop sau tableta si de ce! Mersii!

Răspuns Câştigător
| MariusZap a răspuns:

Eu iti recomand o tableta.Nu te speria cred iti e accesibil pretul.Acum 2 saptamani mi-am luat o tableta Allview Speedcity Dual-Core Pc Tablet
si sunt foarte multumit.Ecranul are doar 7 inchi insa e bun.Are asa:
Procesor:1.5 Ghz Dual-Core
RAM:1 GB DDR3
Reda in HD
Are HDMI
Calitate audio buna
Sistem de operare :Android 4.1 Jelly Bean
Tableta costa in jur de 450 lei.Eu am luat-o cu 439 lei.Iti spun eu fata de un laptop care costa de 4 ori cat asta mai bine iti iei tableta

1 răspuns: