| danielll a întrebat:

Vreau sa imi iau si eu telefonul Samsung galaxy s III dar nu stiu cum se downloadeaza jocurile. Are market pe el sau trebuie sa le caut pe net. Dau funda pentru raspunsurile utile. Va rog daca aveti poze cu meniul lui sa mi le aratati si mie. V-as mai ruga sa imi spuneti daca este bun si cum merge.

Răspuns Câştigător
| mary554 a răspuns:

Intr-adevar Samsung Galaxy S III este nou si foarte performant! Merita sa il iei! Si jocurile se downloadeaza astfel.
1. Activezi Wi-fi daca ai semnal sau poate ai internet depinde daca platesti ca sa ai internet.
2.Inti pe Android Market care acum este Google Play.
3.Iti faci cont daca nu ai si te loghezi.
4.Intri si cauti ce jocuri vrei si apoi dai unde scrie instaleaza sau cam asa scrie si dupa astepti sa se instaleze si intri pe joc.

2 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Am acest telefon e foarte bun mergefoarte bine si are android marcker dar nu msi e android marcker acum e google play si cu jocurile sunt foarte tari. Deci da se merita as-l iei.(mie imi place mai mult ca Iphonul)Fu nda

| danielll explică:

Va multumesc mult