| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi salvez driverele pe un stick pentru ca atunci cand reinstalez windowsul sa nu le mai caut pe net... ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| BestYoYOFlorin a răspuns:

Iti descarci driverele in calculator.Nu le instalezi, le lasi asa.Si dupa le tragi pe stic apoi reinstalez windowsul iti tragi driverele de pe stic in calculator si le instalezi
Funda?

| CobraS a răspuns:

Pai pentru inceput trebuie sa ai un stick, dai copiere la drivere in memoria stickului si atata tot, nu e mare vrajeala

| dani112 a răspuns:

Nu trebuie sa le salvezi si sa cauti doar intri pe file hippo si gasesti acolo tot iti ia 10 min sa le faci pe toate

| RKR a răspuns:

Mdeastraight face cititi in pana mea intrebarea.