| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul (un nokia clasic) cu un telefon touchscreen. (ceva gen Corby). Am auzit pareri foarte bune de la cei care au si pareri foarte proaste, gen ca isi pierd sensibilitatea dupa 2 saptamani. Nu stiu daca sa mai fac shimbarea sau nu, voi ce ziceti? happy

Răspuns Câştigător
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Nu este adevarat... e alegerea ta! Si eu am un samsung star si il am de o jum de an, si in afara de cateva zgarieturi nu are absolut nimic(si a cazut de foarte multe ori)happy. Parerea mea este sa ti-l schimbi!:*

5 răspunsuri:
| andrei95 a răspuns:

Astea cu touchscreen singura problema e ca trebuie sa fii mai precaut cu ele nu sunt ca astealalte dar in general sunt bune daca ai grija de ele

| Pandaaaa a răspuns:

Da ma da fa schimbul ca am si eu tel d'ala si e super bunlaughing

| mariamarybu a răspuns:

Nu este adevarat! e am samsung corby(cu touchscreen) si imi merge inca! si binenteles ca il am de 2 luni! ar trebui sa til cumperi si tu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Eu am Samsung Corby Roz si il am de 1 an si merge perfect! E super Fain!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, copii! Cum nu merge sa dau la toti best answer, va dau calificative tongue :*