| eugen111222 a întrebat:

Am avut un Samsung Corby insa mi-a fost furat.Mergea destul de bine.
Acum nu stiu ce sa aleg intre un telefon cu touchscreen sau unul cu tastatuta QWERTY. Mi-ar placea Samsung Corby TXT, ce ziceti, este mai bun?

Răspuns Câştigător
| ✿puffa✿ a răspuns:

Eu zic sa nu mai iei corby...ca intra in service dupa 2 sapt.stiu de la colega meawinking. ar fi excelent un telefon cu qwerty si touchscreen(asa cum am si eu si ti-l recomand cu placere). deci cand zic asta ma gandesc la incredibilul: LGgw620 android. e un telefon exceptional iar daca esti fan poze pe telefon ei bine are camera de 5mgpbig grin.Pt mine e suuuper are si wi-fi cea ce inseamna ca te poti conecta la internetul din casa ta fara fir. e "gratis" cumva ca-ti va veni factura per-total si vor plati parintilaughing. Oricum telefonul nu m-a dezamagit

Sau poti incerca un blackberry curve... e si el un exceptional cu tastatura qwerty dar fara tft touchbig grin.
Ori poti incerca un omnia samsung(I SAU II)
Sau poate ar trebui sa incerci un Nokia n97.depinde de bugetbig grin
Androidul de care iti zic mai sus e 14 milioane la liber dar si la abonament la orange pe 3 luni(50 lei/luna), oricum nu poti gasi tel asta in romania la libercryingdoar la mana a2acrying((

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este mai bine sa alegi un terminal touchscreen pentru ca este mult mai performat pentru aplicatii şi navigarea rapida pe internet.