| Broadband a întrebat:

Cine are telefon cu touchscreen? vreau sa-mi iau unul si ma orientam spre samsung corby,
am auzit ca sunt cam dubioase. asa sa fie?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti Lg kp500.Este mai bun si nu este prea scump.

| Phineas a răspuns:

Nu e asa.Am si eu Samsung Corby si este foarte bun.Nu am probleme cu el.Te sfatuiesc sa iti iei.

| Raduu a răspuns:

Nu prea sunt dubioase, dar mai fain este un LG Cookie Fresh, sau Kp500 Cookie big grin E cam la acelasi prethee hee

| Daniel123 a răspuns:

Eu am corby de 1 ani si 2 luni si sunt foarte mutumit de el inca ma mai tine bateria 4 zile daca nu il folosesc intens. Ma rog touchscreenul merge perfect nu am probleme eu il recomand in favoarea lui LG nu stiu LG sunt prea comune, prea facute sa para simple, pe cand corby ma incanta de fiecare data cand il tin in mana!

| adriancl a răspuns:

Sunt ff bune Samsung corby.il am de 1 an si ceva d zile si nu am avut probleme cu el niciodata.bateria buna.touchpad ok...ce lasa de dorit si nu imi place mie in general este meniu la Samsung in generalhappy

| Arex a răspuns:

Eu am Samsung corby si este foarte bun si rezistent. nu am avut nici o problema cu el si il am de 1 an. oricum sa stii ca orice telefon cu tochscreen tiai lua trebuie sa ai grija de el pentru ca daca il scapi pe jos (de exemplu) si ti se strica touchscreen-ul s-ar putea sa dai mai mult decat ai da pe telefon (proprie experienta)

| kenzo1996 a răspuns:

Da sunt, te-ai putea orienta spre un Samsung s5600, il am de un an si merge perfect
da, corby sta cam prost cu touchscreen-ul, nu raspunde corect

| kenzo1996 a răspuns:

Ba da sunt cu probleme, touchscreen-ul nu raspunde intotdeauna, sa nu-ti cumperi corby