| Elena97M a întrebat:

Nu ma hotarasc daca sa imi iau telefonul Samsung Corby sau nu straight face. As vrea niste pareri despre el din partea celor care`l au. Am auzit ca touchscreen`ul se strica repede sad. Ce defecte mai are? Mi`l recomandati sau nu sad? Ms. :*

Răspuns Câştigător
| Maria_8264 a răspuns:

Intr-adevar. Am si eu corby.

Dezavantaje :
- Camera, desi e de 2 mp. nu e foarte buna.
- Eu am probleme si cu cablul de date. inca nu mi-am gasithappy. si am inteles ca se gaseste cam greu :-s. dar iti poti cumpara Bluetooth happy. :d
- Atunci cand il scapi, sare si carcasa, si cartela, si bateria si cardul de memorie. laughing. [ insa nu mi se pare foarte rau thinking
- Am mai observat ca are un ecran foarte tare. adica, o prietena de`a mea are un Lg Cookie si am observat ca ea intotdeauna apasa cu unghia pe ecran ( intr-adevar, are unghii mari ), ceea ce la corby nu prea este posibil. ( nici asta nu e foarte grav, cred big grin )
- Touchscreen`ul cred ca se strica repede. Adica eu am scapat odata putina acetona pe ecran. si nu a mai mers partea stanga. Acum nu stiu daca era din cauza acetonei sau alta cauza.

In rest, e un telefon bun. Are si un design captivant. Adica asa, imi place. dar eu sunt innebunita dupa poze. iar cand nu am aparatu la indemana. nu prea imi iese cu telefonul happy. Cel mai tare imi place ca iti da 3 carcase ( una neagra, una cu model si una simpla. acum depinde ce culoare ti-ai ales ). In rest, imi place. Se aude si destul de tare. Chiar ti-l recomand happy :d.

Pupici :* :*.

funda blushing?

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Mai bine iti cumperi un LG Cookiehee hee

| NeverTheLess a răspuns:

Si eu am Corby de aproape un an de zile si pot sa spun ca sunt foarte multumita de el. Touch screenul merge foarte bine, e rapid. Pozele si filmuletele ies destul de bine, muzica se aude super siii are o forma destul de feminina.
Sfatul meu e sa il porti intr-o husa pentru a evita zgarierea ecranului happy

| Cretzule a răspuns:

Este un telefon frumos ca design dar la soft lasa de dorit...iti recomand un Nokia 5230 daca pui accent pe soft.

| EmySweety a răspuns:

Eu am Corby din ianuarie si pana in prezent nu am nici o plangere de facut. Touchscreen-ul merge ca in prima zi, pozele ies foarte bine. ti-l recomand cu incredere! happy