| RAY a întrebat:

Vreau sa stiu cei care aveti windows 10 daca patiti asta?
Am windowsul la zi, ma refer la update, dar ieri si azi cand l-am aprins mi-a dat ecran albastru =stop code, apoi s-a inchis si iar s-a deschis apoi numai da nimic.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| RAY explică (pentru DracuIa):

Multumesc mult, voi face ce e acolo, ciudat e ca dupa acel restart merge totul ok

| Andrei750238 a răspuns:

Și eu am Windows la zi. Nu am avut vreodata astfel de probleme.

Încearcă să restabilești sistemul la ultimul restore point.

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns (pentru DracuIa):

And this is why we should use Windows 7...

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns (pentru DracuIa):

Pentru că laptopurile sunt atât de performante încât pe 10 ai lag pe Desktop?
Mereu m-am gândit, oare 10 ar fi un "ceva" rău pentru laptopurile cu 7 (că doar cu 7 a venit din magazin)?
Păcat că-n 2020 scârbosul Microsoft încetează suportul pentru 7.

Răspuns utilizator avertizat