| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau sa stiu si eu De ce imi sacadeaza GTA 5 cand merg cu masina?

Am laptopul urmator:Laptop ACER Aspire E5-571G-76SF, Intel® Core™ i7-5500U pana la 3. 0GHz, 15.6", 4GB, 1TB, nVIDIA GeForce 840M 2GB, Windows 7

Ma poate lamuri cineva?

Daca iau inca 4 GB de RAM ar putea sa nu ma sacadeze?

Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu este de la laptop ci de la RAM. Jocul necesita minim 6. Cu 8GB o sa te descurci binewinking

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

De unde sa iei 4gb vrei sa spui sai mai adugi inca 4gb?

| CentyLox a răspuns:

Placa dedicata e slaba din cate vad si ce ai tu este un laptop :/ ceea ce nu e prea indicat pentru gaming daca nu are un gpu din seria 10 si 8 gb ram. Nu prea ai ce sa faci decat sa iti faci un upgrade pentru un nou sistem