| Anonim0204 a întrebat:

Windows 8 sau 7?
Avantaje
Dejavantaje funda!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca ai ssd nu conteaza, desi eu recomand windows 10, personal nu-mi place windows 8.1, pe 7 am stat vreun an si ceva dar e deja vechi, desi windows 10 e cel mai bun

4 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Avantaje:Windows 10
Dezavantaje:Învechite

| Eduard619 a răspuns:

Windows 10... daca nu ai un pc suficient de bun windows 8.
La wind 8 singurul lucru de caca e meniul si lipsa butonului de start.

| gelu1970 a răspuns:

Dintre cele doua eu inclin spre 7

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde si de PC. Am folosit si 7, si 8, si 8.1, si 10. Am pe PC si Linux. Am ramas la Linux si Windows 8.1 care actualizat este mai bun ca Windows 10. Dar eu il am cu licenta.