| darkus14 a întrebat:

XBOX 360 vs Play Station 3,avantaje dejavantaje (luati in vedera ca vreau sa modez ce cumpar).

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Playstation3 e mai bun decat X-box360. Poti sa-l modezi.

| andrei1121 a răspuns:

Xbox 360 avantazi(jocuri mai ieftine consola mai ieftina xbox 360 250gb are acelasi pret cu ps3 160 gb ) se modeaza mi se pare mai ieftin ai grafica mai buna dezavantaze(trebuie la controller sa jocu cu acela buton de sus si e putin incomod)winner xbox 360 happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyfunda?

| backback a răspuns:

X-box360 are problema aia cu rrod daca te joci prea mult deci un ps3 ar fi mai avantajos pentru ca rezista mai mult