| Betty18 a întrebat:

Word 2003 (in engleza). Cum pot sa sterg o intreaga pagina SCRISA dintr-un document ce cuprinde mai multe pagini?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu stiu 3 posibilitati:
1.Te pozitionezi cu cursorul la inceputul paginii, tii apasat Shift si apesi pe sageata de deplasare in jos pana insemni toata pagina, apoi dai Delete.
2.Te pozitionezi cu cursorul la inceputul paginii, tii apasat Shift si dai Pg Dn pana insemni toata pagina, apoi dai Delete.
3.Te pozitionezi cu cursorul la inceputul paginii si tinand apasat stanga pe mouse il tragi in jos pana insemni toata pagina, apoi dai Delete. Numai bine!

| Betty18 explică (pentru Ioandelasal):

Si o pagina alba cum o sterg de tot?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Betty18):

Te pozitionezi cu cursorul la sfarsitul paginii scrise si dai Delete pana intra in locul paginii albe urmatoarea pagina scrisa.

| MariaSara a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nu merge...
Am incercat si backspace.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru MariaSara):

Ar trebui sa mearga, eu asa procedez si merge.