| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum sta treaba cu netul prin stick? Trebuie sa fac abonament pt el? si cat plătesc pe luna?

7 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Exista si fara si cu abonament.
Cineva mi-a spus ca are abonament la digi si pentru stick are abonament + 10-15/lei

| AalLeExX02 a răspuns:

Salut. Eu am abonament la Digi cu net prin cablu, tv, telefon si am scos stick-ul de net cu 10 lei/ luna. Ai viteza buna la net pana depasesti 5 Gb, dupa aceea scade foarte tare viteza.

| DonarisDona a răspuns (pentru Gunoi):

Si cati GB are stick-ul de la Digi? stii cumva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa fac abonament doar pentru stick?

| Gunoi a răspuns (pentru DonarisDona):

Ti-am dat un link cu site-ul este cu 5 GB si 10 GB

| Gunoi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred, dar poti sa-l achizitionezi separat dar daca te intereseaza poti sa intrebi si la orice sediul de-al lor sau la unul din telefoanele 031.400. 4600 // 031.400. 4600