| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu stick-ul de la DIGI net mobil. Ca sa intru pe net trebuie sa platesc sau platesc doar abonamentul pe care il am pe modem de la RDS pe luna? Adica in afara de abonament mai platesc ceva? Multumesc! O zi buna! Pa pa! pup

Răspuns Câştigător
| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Nu platesti decat abonamentul de 10, respectiv 15 lei daca ai doar cablu tv de la digi. si ai limita de descarcare de 5 gb pe luna apoi ramai undeva cu 128kb pana luna viitoare.

2 răspunsuri:
| AdeNoid a răspuns:

Si eu am stick de la Digi si stiu ca atunci cand l-am luat am facut un contract.Platesti cu 10 lei mai mult decat platesti de obicei.Adica la taxa lunara normala se mai adauga 10 lei.

| AdeNoid a răspuns:

Si eu am stick de la Digi si stiu ca atunci cand l-am luat am facut un contract.Platesti cu 10 lei mai mult decat platesti de obicei.Adica la taxa lunara normala9(DE LA TELEFONUL DIGI) se mai adauga 10 lei.