| Andeea1977 a întrebat:

Acum doua zile am descarcat o aplicatie de pe internet ( nu de de magazin play) pentru a face hack pe clash of clans. Dupa ce s-a descarcat si am deschis era fake asa ca l-am dezinstalat.
Dupa au inceput sa-mi apara niste reclame dar nu cand eram pe un joc sau alta aplicatie cand eram pe Facebook sau in meniul principal si asta ma enerveaza foarte tare.
Cum pot scapa de aceste reclame?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| nushcenumeoriginal a răspuns:

Daca ai activat permisiunile la virus, dezactiveaza le, apoi sterge l, nu cu un antivirus ca nu ti l gaseste suta in suta (il gasesti in manager fisiere)

1 răspuns:
| tehno125482 a răspuns:

Joaca jocu cinstit apoi mai vorbim.te-as ajuta dar eu nu incurajez hatckingul si daca te-as ajuta te-as incuraja sa incerci iar asta. sper ca te-ai invatat lectia ca nu-i bine sa trisezi.winking