| anonim_4396 a întrebat:

Am un Huawei y530, ieri mi am luat clash of clans si mi-a spus un prieten de un hack pentru mult gold si chestii. Mi l_am luat am instalat si mi-a instalat o aplicatie android.update.com sau cv gen, am scanat cu 360security si l-am dezactivat ca era virus, am scanat iar sa fiu sigur ca a disparut si imi aparea iar, am resetat telefonul nu imi mai apare magazin play, am cautat. Degeaba, am luat un mod apk magazin play dupa net si vad ca merge, dar de ce nu mai am magazin play si acum vad ca imi apare o reclama nenorocita cu empire goodgame sau ceva gen, cum pot scapa de acest virus?
Im urma cu o luna am resetat telefonul si aveam magazin play, l-am mai resetat azi de cateva ori dar degeaba.
Cum pot scapa de virus?
Scuzati greselile gramaticale dar se misca extrem de greu si abia am putut scrie.

2 răspunsuri:
| Apocalipsa22 a răspuns:

Nu m ai cum sa scapi de el trebuie sal duci.la service.sai dac ai inca grantie la vanzator asa am patit si eu si iti sugerez sa nu mai descarci hackur pentru nici un joc.sau un jo cc de care care sti se pare dubios.

| Apocalipsa22 a răspuns:

Scz pentru scris ma grabeam.