| MihaicaDan a întrebat:

mi-am dezinstalat Clash of Clans din greseala... cand l-am reinstalat a inceput cu level 1... daca ii dau sa ma conectez la facebook ma da inapoi de unde am ramas?

3 răspunsuri:
| Smekeru_Samy_1984 a răspuns:

Da,te da inapoi.

| MihaicaDan explică (pentru Smekeru_Samy_1984):

...ba nu... am reusit sa ajung inapoi. este o faza (link a device in care iti introduci contul google/facebook si te da la acelasi nivel.
)

| Cîrstea_Adi_1996 a răspuns:

Nu te va da cu facebook doar vezi prieteni tai care se joaca trebuia sa te conectezi la contul tau google.