| Melnic_Alex_1995 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! ce e mai bun sau ce mi-ati propune Nokia Lumia 625 sau Sony Xperia M2?

5 răspunsuri:
| Owlsolider a răspuns:

Sony

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Depinde pentru ce vrei să-l folosești. Dacă vrei pentru jocuri, aplicații mai..grele de dus, recomand M2(amu depinde și de specificații)Dacă îl vrei doar pentru facebook, mess, email-uri, recomand Lumia 625big grin

| Melnic_Alex_1995 explică:

As vrea sa il am pentru mai mult timp...adica sa-mi fie util in toate directiile... multumesc!

| OnuOnulică a răspuns:

Sony Xperia M2 pentru ca are android...in rest nu e mare diferenta intre ele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumia 625 este mult mai rezistent decat Sony Xperia M2 si are o alta functionalitate.

Pentru o munca de birou in care primesti multe e-mailuri, etc, iti recomand Nokia Lumia 625.

Daca nu si vrei sa te joci toata ziua, iti recomand M2 big grin

O zi placuta!