| aaaaa_8179 a întrebat:

Care smartphone este mai bun Nokia lumia 800 sau Sony xperia U?

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Mai bun este Nokia lumia 800

| maryusmono a răspuns:

Eu unul pariez pe Nokia. Dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/16yenQW telefonul sta mult mai bine la performanta iar parerile celor care l-au cumparat deja sunt pozitive.

| fear1234567 a răspuns:

Nokia lumia 800 este windows phone iar Sony xperia ..android...eu as opta pentru Nokia lumia800

| catalinaeu a răspuns:

Sony Xperia este bun daca vrei sa iti pui pe el jocuri si mute alte chestii...+ca are un desing fain... FUNDA?

| Andrei260 a răspuns:

Sony xperia