| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR! Am un telefon Samsung galaxy mini 2 si nu imi suna ceasul cand il programez.Ce pot sa fac.Cum trebuie la al pun sa sune?

3 răspunsuri:
| Dvmasster1 a răspuns:

Vezi sa fie alarma cu sunet, sa fie bifate toate zilele si verifica daca ai pus ora la care sa sune AM sau PM. Succes!

| TrickThis a răspuns:

Du-l la un ceasornicar sa-ti repare ceasul, cred ca i-au sarit limbile happy, sau i-au cazut cifrele, daca este digital.

| raluca34 a răspuns:

Vezi daca nu esti in profilul silentios..si vezi cand l-ai pus dimineata sau noaptea