| yakusho74 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy ace si Samsung galaxy xcover?
mentionez ca trebuie sa fie bun pentru multimedia

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Daca vrei pentru media adica si filme, web browsing, nu iti recomand mini 2 pentru ca are ecranul destul de mic (3.2 inch ). Cel mai bine e sa-ti iei un xcover, e mai bun decat galaxy ace si in plus e rezistent la apa, praf, socuri. Uite aici o comparatie intre ace si xcover. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3724&idPhone2=4091 funda?

2 răspunsuri:
| Elli9Sweet a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini 2 si iti pot spune ca se comporta foarte bine pretul nu este mare, arata si foarte bine si o sa ai si doua carcase in spate ( galben si negru ) mai mult nu iti pot spune

| yakusho74 explică:

Cred ca ma voi indrepta spre galaxy mini 2 deoarece eu nu ma uit foarte mult la filme si daca ma uit o fac pe laptop sau pe tableta, in niciun caz pe telefon oricum merci de sfaturi