| fR3sH1590 a întrebat:

Buna tpu.Recent mi-am cumparat o tableta Samsung galaxy tab 4 7" si dupa vreo saptamana, am observat ca ceasul mergea mai lent.Adica daca eu setam ceasul de dimineata cu ora exacta, seara acesta era in urma cu vreo 10 minute.Problema e ca trebuie sa setez ceasul in fiecare zi, iar dimineata cand o pun sa sune, ma trezeste tarziu sau in cel mai rau caz nu suna deloc.Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca m ai este in garantie te duci cu ea sa ti o schimbe sau sa ti o repare, daca a iesit din garantie, trebuie sa o duci tot la reprezentanta Samsung, dar te va costa reparatia, i ti vor spune ăia acolo ce defect are, si cit te costă.