| SnynK a întrebat:

AJUTOR! recent mi-am cumparat o replica a telefonului Samsung galaxy s4.Toate bune si frumoase pana incerc sa intru in magazin play sa descarc aplicatii.Cand intru imi spune,, Please insert SD card,, si culmea este ca dupa ce i-am bagat card imi cere acelasi lucru.Asta mi se intampla si cand incerc sa intru in google play si nu numai.Cand intru in camera imi spune,, SD card full,, si culmea este ca scosesem cardul din el.PS:Cardul este bun, incercat pe 2 telefoane.Am incercat un factory reset si nu a mers.O fi de la soft? Are android 4.2.2.Va rog AJUTOR!

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Nu ai ce-i face, este o replica, trebuia sa stii ca daca iti iei o replica iti iei un telefon ce ti se strica doar uitandu-te la el, nu ai ce sa-i faci. mai bine puneai intrebare pe TPU daca e bine sa iti iei replica sau nu...