| Iulian922 a întrebat:

Am 6.00 euro suplimentar pe telefonsi nu stiu de ce?

7 răspunsuri:
| Octavian003 a răspuns:

Cel mai probabil ai vorbit in afara abonamentului sau ai votat pe la Vocea Romaniei, X Factor, etc.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Probabil ai vorbit mult la telefon si ai intrecut limita abonamentului, ori ai vorbit mult prin mesaje ( mesajele costa foarte mult ).

| xAlL3Xx a răspuns:

Ai votat la Vocea Romaniei sau X Factor, sau cadou pentru fidelitatebig grin

| TheSmith a răspuns:

Ti-am trimis din greaseala!

| Iulian922 explică (pentru Octavian003):

Da cat trebuie sa vorbesc maxim pe zi?

| Iulian922 explică:

Am 440 m in retea din 500 m si nu am consumat nici un minut in alta retea. Cred ca pentru ca e prima luna. Voi ce credeti?

| Octavian003 a răspuns (pentru Iulian922):

Esti sigur ca nu ai votat pe la niciun concurs? poate ai sunat la alea cu 898989 laughing sau la partyline laughing