| Paula_Zvetlana_1992 a întrebat:

Am activă o extraopțiune cu minute pe cartelă Telekom discuta vreau sa activez SI o extraopțiune de date. O data ce activez extraopțiune de dată cea cu minute se dezactivează??

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

1. Întrebi un operator Telekom după ora 8:00 la 1234->după ce spune limba apeși 10.

2. Pui pe cineva să te sune în timp ce folosești extraoptiunea de date.

3. Eu nu cred că se dezactivează. Ci ambele extraoptiuni sunt active tot timpul.
Eu am extraoptiunea 5 care îmi oferă:
- 5gb gratuit în fiecare lună;
- 1gb gratuit în fiecare zi timp de o luna -daca încarc cartela la timp.

| Claxon987 a răspuns:

Ca sa le pastrezi pe amandoua trebuie sa activezi "extraoptiune on top" de date, altfel se dezactiveaza precedenta